Kategorie
Biznes Moda

Pasy gorsetowe

Pasy gorsetowe – relikt przeszłości czy efektowny dodatek?

Moda na retro dodatki powraca do nas regularnie co kilka lat. Trudno się temu dziwić – klasyczne dodatki czy odzież wciąż jawi się jako pełna uroku oraz klasy, której – według wielu – brakuje współczesnym ubraniom. Jednym z takich akcesoriów są pasy gorsetowe, które w ostatnich latach zaliczyły wielki powrót zarówno na sklepowe półki, jak i do szaf wielu pań. Czy słusznie?

Czasy się zmieniły – pasy gorsetowe też!

Przez ostatnie dziesięciolecia moda damska przeszła ogromną rewolucję, wprowadzając niezliczone nowości oraz ciekawe pomysły, a także ulepszając koncepty, które już wcześniej były znane wszystkim paniom. Wyjątkiem od tej reguły nie są również pasy gorsetowe, które zyskały na różnorodności. Teraz wybierając je nie musimy decydować się na jednolite modele z cienkiej tkaniny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek wielu producentów stworzyło skórzane pasy gorsetowe czy modele wykonane z kolorowych materiałów, idealne do nadawania nowego blasku stonowanym stylizacjom. Coraz częściej możemy spotkać również pasy gorsetowe z różnorodnymi zapięciami – od klasycznych wiązanych, po modele zaopatrzone w klamrę ułatwiającą zakładanie tego dodatku i dopasowanie jego rozmiaru. 

Pasy gorsetowe w eleganckich stylizacjach – ponadczasowy klasyk

Pasy gorsetowe w poprzednich dziesięcioleciach były najczęściej spotykane w eleganckich stylizacjach. Balowe suknie, eleganckie stroje czy efektowne kreacje od zawsze prezentowały się z nimi znacznie lepiej. Mimo że czasy się zmieniły, pasy gorsetowe po całych dekadach nieobecności znowu odnajdują się świetnie w tego rodzaju stylizacjach. W ostatnim czasie możemy je oglądać zarówno w towarzystwie sukienek noszonych do pracy i szkoły, jak i w nieco bardziej eleganckich strojach wybieranych na wesela, komunie czy inne weselne uroczystości.

Pasy gorsetowe nie tylko od święta?

Co ciekawe, w ostatnich latach pasy gorsetowe odnalazły się także w niekonwencjonalnych kombinacjach. Wraz ze zwiększeniem ich różnorodności miłośniczki mody coraz częściej zaczęły zestawiać je także z mniej eleganckimi elementami garderoby. Aktualnie nie jest niczym niezwykłym spotkać osoby noszące pasy gorsetowe w duecie z takimi ubraniami jak:

  • Obszerne swetry
  • Luźne kardigany
  • Długie płaszcze
  • Koszulki oversize
  • Spodnie z wysokim stanem
  • Żakiety

Na tym jednak lista propozycji się nie kończy – pasy gorsetowe z łatwością dopasowują się bowiem także do wielu innych kreacji!

Gdzie kupić pasy gorsetowe?

Pasy gorsetowe to dodatki, które nie powinny się rozciągać ani marszczyć. Stąd kupując je należy postawić na wysokiej jakości produkty – takie, jakie znajdziesz w sklepie internetowym Zakostyle. Czekają tam na Ciebie różnorodne pasy gorsetowe inspirowane tradycyjnymi modelami, ale wykonane z wykorzystaniem współczesnych metod. Sprawdź: https://zakostyle.pl/pl/49-pasy-gorsetowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *